Palmares 2010
28/03/2010 – 1/4 duatlon Geluwe: 5de plaats
run: 35:16 bike: 1:07:24 run: 18:08 2:00:48 uur eindtijd
05/06/2010 – 1/4 triatlon Sint Laureins 6de plaats
swim: 12:27 bike: 58:14 run: 39:20 1:50:01 uur eindtijd
13/06/2010 – 1/2 challenge triatlon Niederbronn Les Bains 17de plaats
swim: 20:50 bike: 2:25:31 run: 1:32:12 4:22:49 uur eindtijd
19/06/2010 – 1/8 triatlon Meer 1ste plaats
Swim: 6:11 bike: 34:17 run: 17:04 57:32 min eindtijd
27/06/2010 – 1/4 triatlon Brasschaat 4de plaats
Swim: 16:53 bike: 1:01:27 run: 28:39 1:48:20 uur eindtijd
11/07/2010 – 1/4 triatlon Vilvoorde 6de plaats
Swim: 21:55 bike: 58:39 run: 37:20 1:57:54 uur eindtijd
31/07/2010 – 1/4 triatlon Berlare 6de plaats
Swim: 21:32 bike: 1:09:18 run: 43:47 2:16:27 uur eindtijd
15/08/2010 – 1/4 triatlon Izegem 7de plaats
Swim: 19:52 bike 59:42 run: 40:43 2:00:06 uur eindtijd
19/09/2010 – 1/4 Flanders Fields Triatlon Ieper 4de plaats
Swim: 13:00 bike: 1:09:45 run: 45:36 2:08:19 uur eindtijd
25/09/2010 – 1/4 triatlon Zwijndrecht 1ste plaats
Swim: 14:04 bike: 1:08:51 run: 35:38 1:58:33 uur eindtijd

 

palmares 2011

27/03/2011 – 1/4 duatlon Geluwe: 5de plaats
10/04/2011 – 1/4 duatlon Wevelgem: 13 plaats
08/05/2011 – Clubkampioenschap Izegem: 1ste plaats
20/05/2011 – 1/2 triatlon Leuven: 10de plaats
29/05/2011 – 1/4 triatlon Brasschaat: 9de plaats
05/06/2011 – 1/4 triatlon Meer: 1ste plaats
12/06/2011 – 1/4 triatlon Zwijndrecht: 1ste plaats
18/06/2011 – 1/4 triatlon Brugge: 9de plaats
03/07/2011 – 1/4 triatlon Kortrijk: Pedaal afgebroken, wedstrijd moeten staken.
21/07/2011 – 1/4 triatlon Kapelle op den bos: 6de plaats
07/08/2011 – BK 1/2 triatlon Eupen: 12de plaats
15/08/2011 – BK 1/4 triatlon Izegem: lekke tube, met pech toch nog 25ste plaats
21/08/2011 –  1/4 triatlon Weiswampach (LUX) 4de plaats
28/08/2011 – 1/4 triatlon Viersel: 7de plaats
11/09/2011 – 1/4 triatlon Huy: 2de plaats
18/09/2011 – 1/4 triatlon Ieper: 3de plaats
19/11/2011 – Winterduatlon Geluwe: 1ste plaats

 

Palmares 2012
25/03/2012 – 1/4 duatlon Geluwe: 4de plaats
01/05/2012 – BK ploegentriatlon: 6de plaats
06/05/2012 – Clubkampioenschap Izegem: 1ste plaats
13/05/2012 – 1/4 triatlon Geel: 5de plaats
20/05/2012 – 1/2 triatlon Leuven: 3de plaats
02/06/2012 – 1/4 triatlon Sint – Laureins: 4de plaats
10/06/2012 – 111 triatlon La Roche: 5de plaats
24/06/2012 – BK long distance triatlon (1/2) Bütgenbach: 1ste plaats
01/07/2012 – 1/4 triatlon Kortrijk: 5de plaats
15/07/2012 – 1/3 triatlon Aarschot: 2de plaats
22/07/2012 – 70.3 Ironman Antwerpen: 1ste plaats age group (13de overall)
29/07/2012 – Nisraman: fun
15/08/2012 – 1/4 triatlon Izegem: 15de plaats
19/08/2012 – 1/4 triatlon Ieper: 11de plaats
26/09/2012 – BK 1/4 triatlon Mechelen: 32ste plaats

 

Palmares 2013
24/03/2013 1/4 duatlon Geluwe: Niet meegedaan door winterse omstandigheden en andere trainingsplannen.
01/05/2013 – BK ploegentriatlon: 5de plaats
04/05/2013 – Clubkampioenschap Izegem: 2de plaats
19/05/2013 1/4 triatlon Zwijndrecht: 2de plaats
1/06/2013 WK long distance Belfort (4-120-30): 17de plaats bij de elite  (DSQ)
22/06/2013 1/4 triatlon Brugge: 3de plaats
30/06/2013 1/4 triatlon Eeklo: 1ste plaats
7/07/2013 1/4 triatlon Kortrijk: 9de plaats
21/07/2013 1/3 triatlon Aarschot: 3de plaats
04/08/2013 BK long distance triatlon (1/2) Eupen: 4de plaats
15/08/2013 1/4 triatlon Izegem: 5de plaats
31/08/2013 Wedstrijd werd afgelast door organisatorische redenen!
04/09/2013 1/4 triatlon Knokke: 6de plaats
14/09/2013 1/1 triatlon challenge Almere: 5de plaats

 

Palmares 2014
6/04/2014 IM 70.3 Texas: 19de plaats (PRO)
Swim: 26:07 bike: 2:12::21 run: 1:18:37 3:59:56 uur eindtijd

18/05/2014 IM70.3 Pays d’Aix Aix en Provence: 7de plaats (PRO)
Swim: 25:20 bike: 2:17:59 run: 1:14:47 4.03.30 uur eindtijd

1/06/2014 IM 70.3 Pescara: 12de plaats (PRO)
Swim: 16:56 bike: 2:20:12 run: 1:15:02 3:58:11 uur eindtijd

06/07/2014   IM Frankfurt 12de plaats

Swim: 49:38  bike: 4:40:57  run: 3:09:43      8:46:41 uur eindtijd

6/12/2014   Challenge Bahrein  17de plaats

Swim: 22:43    bike: 2:08:01    run: 1:19:26    3:54:17 uur eindtijd

 

Palmares 2015
25/01/2015 IM 70.3 South Africa: 8ste plaats (PRO)
Swim: 26:43 bike: 2:32:45 run: 1:24:21

29/03/2015 IM South Africa: 28ste plaats (PRO)
Swim: 52:10 bike: 5:16:45 run: 3:31:45 9:46:18 uur eindtijd

31/05/2015 ½ triatlon Leuven: 3de plaats
Swim: 22:37 bike: 2:16:11 run: 1:17: 46 3:58:40 uur eindtijd

2/08/2015 IM Maastricht: 10de plaats (PRO)
Swim: 51:43 bike: 4:58:06 run: 3:08:50 9:04:44 uur eindtijd

23/08/2015 BK ½ triatlon Deinze 7de plaats
Swim: 27:27 bike: 2:15:59 run: 1:26:33 4:11:16 uur eindtijd

02/09/2015 ¼ triatlon Zwintriatlon Knokke 11de plaats
Swim: 14:15 bike: 1:05:35 run: 34:40 1:57:35 uur eindtijd

19/09/2015 ¼ triatlon Flanders Fields Triathlon Ieper    2de plaats
Swim: 15:00 bike: 57:39 run: 32:45 1:45:25 uur eindtijd

01/10/2015 IM Barcelona 21ste plaats
Swim: 47:42 min bike: 4:23:39 run: 3:27:00 8:41:09 uur eindtijd

14/11/2015 Crossduatlon Geluwe 16de plaats
Run: 12:30 MTB: 50:50 run: 14:08 1:17:28 uur eindtijd

 

Palmares 2016
8/05/2016 BK ploegentriatlon Doornik 8ste plaats als team
15/05/2016 Triatlon 111 Bilzen 7de plaats
Swim: 12:54 bike: 2:31:25 run: 36:48 3:21:08 uur eindtijd

16/05/2016 Clubkampioenschap EFC – ITC in Izegem 1ste plaats
Swim: 6:41 bike: 33:03 run: 15:58 55:45 min eindtijd

22/05/2016 ½ triatlon Leuven Pech, lekke tube
05/06/2016 IM 70.3 Kraichgau 15de plaats (PRO)
Swim: 23:39 bike: 225:32 run: 1:17:44 4:11:21 uur eindtijd

12/06/2016 Sportics ¼ triatlon Gullegem 1ste plaats
1:45:05 uur eindtijd

18/06/2016 IM 70.3 Luxemburg 11de plaats (PRO)
Run: 19:40 bike: 2:14:59 run: 1:18:55 3:57:10 uur eindtijd

17/07/2016 1/3 triatlon Hageland Powertriatlon Aarschot 1ste plaats
Swim: 24:52 bike: 1:40:20 run: 56:34 3:01:48 uur eindtijd

07/08/2016 ½ BK triatlon Eupen 44ste plaats (krampen waardoor slecht wedstrijdverloop)
Swim: 24:56 bike: 2:25:58 run: 1:26:49 4:22:22 uur eindtijd

15/08/2016 ¼ BK stayer triatlon Izegem 10de plaats
Swim: 17:46 bike: 57:43 run: 34:43 1:54:04 uur eindtijd

28/08/2016 IM Vichy 7de plaats
Swim: 57:44 bike: 4:33:05 run: 2:50:55 8:27:54 uur eindtijd

18/09/2016 ¼ triatlon Flanders Fields Triathlon Ieper 1ste plaats
Swim: 13:33 bike: 1:03:09 run: 34:35 1:53:09 uur eindtijd

2/10/2016 IM Barcelona pech, lekke tube. Wedstrijd

 

Palmares 2017

1/05/2017 BK Ploegentriatlon Doornik: 8ste plaats
Swim: 8:27 min Bike: 35:46 min run: 20:03 min Totaal: 1:07:19 u

7/05/2017 Clubkampioenschap 1/8 triatlon: 2de plaats
Swim: 6:38 min Bike: 36:11 min run: 15:32 min Totaal: 58:21 min

14/05/2017 Bilzen 111: 3de plaats
Swim: 14:47 Bike: 2:26:08 run: 36:30 min Totaal: 3:17:26 u

28/05/2017 Challenge Salou: 11de plaats PRO
Swim: 26:05 Bike: 1:56:29 run: 1:11:43 Totaal: 3:34:17 u

4/06/2017 Trico Swike Gavers Harelbeke: 1ste plaats
Swim: 36:38 Bike: 1:58:44 Totaal: 2:36:20 u

18/06/2017 IM 70.3 Luxemburg: 20ste plaats
Swim: 22:38 Bike: 2:11:48 run: 1:25:52 Totaal: 4:04:27 u

24/06/2017 ¼ Citytriatlon Brugge: 6de plaats
Swim: 12:05 min bike: 1:04:05 run: 32:54 min Totaal: 1:52:33 u

23/07/2017 Challenge Iceland: 5de plaats PRO

6/08/2017 BK Long Distance Eupen: 4de plaats
Swim: 27:13 bike: 2:12:01 run: 1:17:37 Totaal: 4:00:00 u

15/08/2017 BK Kwart Izegem: tijdens het lopen moeten opgeven, kuitblessure

10/09/2017 IM Wales: 13 de plaats PRO
Swim: 51:30 bike: 5:33:14 run: 3:34:12 Totaal: 10:09:58 u

17/09/2017 ¼ Flanders Field Triatlon Ieper: 1ste plaats
Swim: 14:05 bike: 1:04:13 run: 35:15 Totaal: 1:53:34 u

24/09/2017 BK Teamrelay Lille: 8ste plaats
Individueel: swim: 3:58 bike: 6:59 run: 4:46 Totaal: 16:45 min
Teamtijd: 1:10:57 u

Palmares 2018